Математичний інтелект

Залиште свої дані, і ми розповімо Вам про наші програми більш детально

Курс математичний інтелект цікавий для тих, хто бажає навчитися дивитися на математику нестандартно, розвивати критичне і творче мислення. Для навчання не потрібно певного рівня знань з математики.

Чому навчимо та які навички будемо розвивати

Математика

Поглиблене вивчення математики,  розв’язування  нестандартних задач підвищеної складності.

Логіка

Вивчення і розуміння логіки, методів і законів розв’язування математичних задач. Уміння знайти всі можливі  розв’язки задачі.

Геометрична інтуїція

Розвиток просторової уяви, розв’язок геометричних, графічних задач і головоломок.

Математика для дітей в ранньому віці викликає найменше дискусій з погляду своєї ймовірності. Не дивлячись на існування в нашому  житті калькуляторів або комп’ютерів, розв’язок базових математичних вправ і задач розвиває пам’ять без зайвої концентрації та  дозволяє зосередитися на більш складних задачах. У даному випадку вивчення математики схоже на вивчення мови: спочатку йде вивчення букв, потім із букв складання слова, із слів словосполучень, а з них – речень.

Навіть базові знання математики дозволяють розв’язувати щоденні задачі. Разом з математикою діти вчаться знаходити причинно-наслідкові зв’язки і логічно з’єднувати ідеї. Математика стимулює формування певної моделі поведінки, коли, наприклад, дитина пояснює, чому вона прийшла до такого розв’язку або результату.

Поступово математика приносить в життя дітей послідовність дій з метою досягнення бажаного результату

Пропонуємо групові заняття вихідного дня (неділя).
Формуємо групи різних вікових категорій ( від 8-ми років).

Тривалість 1,5-2  години залежно від віку.
Вартість – 650 грн на місяць.