Іноземні мови

Залиште свої дані, і ми розповімо Вам про наші програми більш детально

Англійська

Німецька

Французька

Польська

Чеська

«Мова — це шлях до серця людини та скарбів світової культури», — говорила М. Тетчер.

Знання іноземної мови є важливим критерієм освіти та всебічного розвитку людини. Це не просто сучасна мода — це необхідність, яка дозволяє людині реалізувати свої природні можливості, подорожувати, розширити свої ділові контакти та знаходити нових друзів, отримувати доступ до актуального світового інформаційного простору і досягати серйозного кар’єрного росту.

Ми пропонуємо вивчення англійської, французької, німецької, польської та інших іноземних мов у форматі індивідуальних та групових занять.

Центр іноземних мов FRIENDS` REPUBLIC ПРОПОНУЄ НАВЧАННЯ:

  • для дітей (з 4 до 6 років), 2 рази на тиждень (1 година);
  • для молодших школярів (з 7 до 10 років), 2 рази на тиждень (1 година);
  • для підлітків (з 11 до 13 років; з 14 до 17 років), 2 рази на тиждень (1,5 години);
  • для дорослих — 2 рази на тиждень (1,5 години).

Заняття проходять за комунікативною методикою, головна мета якої — навчити застосовувати мову в реальному житті. Для англійської мови — це, зазвичай, методики, розроблені Оксфордським і Кембріджським університетами, для французької — методики інституту Альянс Франсез і т.д. У навчальні програми включені всі основні аспекти вивчення іноземних мов: розмовна мова, аудіювання, граматика, читання, письмо та фонетика. Кожен урок побудований таким чином, щоб учні мали можливість одразу відпрацьовувати на практиці отримані знання. Викладачі пояснюють нову граматичну конструкцію та одночасно створюють умови для її практичного застосування.

Заняття для дошкільнят та школярів також проводяться на основі найновіших та найцікавіших британських посібників, ефективність яких була підтверджена багатьма школами англійської мови. Старші учні наших курсів дивляться та обговорюють зарубіжні фільми, розбирають складні граматичні теми. Малюки в процесі навчання, крім основних елементів методик, також малюють, грають,
обговорюють мультфільми. Музика, інтернет, кіно, поїздки за кордон — відкривайте для себе цілий світ!

Заняття проводяться кваліфікованими викладачами філологічних факультетів провідних університетів.

Процес навчання побудований за принципом багаторівневої системи. FRIENDS` REPUBLIC керується європейськими стандартами.

Пропонуємо групові та індивідуальні заняття.